• Mon
  14
  Oct
  2019
  18:00Rahvusraamatukogu Teatrisaal, Tallinn

  Lavastus “KNOCK OUT“ tähistab karikaturist GORI (Vello Agori) 125-ndat sünniaastapäeva, mille puhul antakse välja ka postmark. Gori looming kõnetab meid ka tänapäeval: seal pole teemaks üksnes  inimsuhted, vaid ka poliitikale igiomast teesklust, viha labasuse ja tõusikliku elulaadi vastu. Gori oli humanist ja oma ütlemistes julge. Ta ei lasknud ennast suruda raamidesse ja seepärast oli tema saatus traagiline. Lavastus keskendub mitte ainult tema karikatuuridele ja isikuloole, vaid ka tema kirjutistele, lühijuttudele, mida laiem lugejaskond ei tunne. Lavastuses on palju erinevat muusikat, lauljaid saadab klaveril Hain Hõlpus.

  Karikaturist GORI toob VARIUSE UUSLAVASTUSES lavale ooperisolistid RENÉ SOOMI ja MATI TURI ning HELIN-MARI ARDERi ja ARTUR RAIDMETSa.
  Autor ja lavastaja HEIDI SARAPUU, kunstnikud KARMO MENDE (Jyväskylä Linnateater) ja MARE KÕRTSINI.

  ESIETENDUS  19. veebruaril 2019

  Etendus kestab poolteist tundi.

  Knock-Out piletid Piletimaailmas

 • Thu
  17
  Oct
  2019
  19:00Hökis Visrum, Hökarängsplan 3, Hökarängen, Stockholms Län, Sweden

  Jälle kord on duo Helin-Mari Arder & Andy Fite koos Stockholmis, õdusas Hökis Visrum'is! Duo on äsja valmis saanud uue plaadi "Glad You Caught My Eye", millel kõlavaid laule oli esmakordselt võimalik kuulata suvistel kontsertidel Eestis. Nüüd kõlavad need ka Rootsis. Andy sõnul on muusika, mida duo kuulajatele pakub "naljakas, põnev, puudutav ja üllatav". Kohtumiseni Hökis Visrum'is!

  Hökis Visrum'i kontserdiinfo Facebookis

 • Fri
  18
  Oct
  2019
  19:30-21.30Kulturrum Vaxholm, Hamngatan 42 (Andreaskyrkan), Sweden

  Jälle kord on duo Helin-Mari Arder & Andy Fite koos Stockholmis ning külastavad kontserdiga ka Vaxholmi! Duo on äsja valmis saanud uue plaadi "Glad You Caught My Eye", millel kõlavaid laule oli esmakordselt võimalik kuulata suvistel kontsertidel Eestis. Nüüd kõlavad need sügiseses Rootsis. Andy sõnul on muusika, mida duo kuulajatele pakub "naljakas, põnev, puudutav ja üllatav". Kohtumiseni!

  Vaata ka kontserdiinfot Facebookis

 • Sat
  19
  Oct
  2019
  20:00Gröna Dalen, Gröndal (by Tvärbana stop), Sweden

  Jälle kord on duo Helin-Mari Arder & Andy Fite koos Stockholmis ning külastavad kontserdiga imeilusat Gröndali piirkonda! Duo on äsja valmis saanud uue plaadi "Glad You Caught My Eye", millel kõlavaid laule oli esmakordselt võimalik kuulata suvistel kontsertidel Eestis. Nüüd kõlavad need sügiseses Rootsis. Andy sõnul on muusika, mida duo kuulajatele pakub "naljakas, põnev, puudutav ja üllatav". Kohtumiseni!

  Vaata ka kontserdiinfot Facebookis