• Fri
  27
  Apr
  2018
  19:00Türi Kultuurimaja

  10. märtsil möödus helilooja Valter Ojakääru sünnist 95 aastat. Ilusa žestina ilmus selleks tähtpäevaks kolme lauljatari koostöös album, millel on saanud uue kuue nii mõnedki tuntud ja vähemtuntud Ojakääru laulud. Albumi kavaga toimus märtsikuus 3 kontserti ning aprillikuus toimuvad kontserdid Viljandis ja Türil.

  Ivi Rausi, Liina Saar ja Helin-Mari Arder mitte pelgalt ei ehi neid lugusid oma erinäoliste häältega, vaid on ka määranud nende kõla seadete näol, hoides veel varmalt kinni Ojakääru heliloome olemusest, kuid kinkides tema viisidele värske ja õhetava jume. Nõnda on sündinud põlvkondade üleselt hoomatav muusikaline tervik, millele aitavad muusikutena kaasa veel Jaan Jaanson kitarril, Danel Aljo saksofonil, Ara Yaralyan kontrabassil ja Aleksandra Kremenetski löökpillidel.

  Lisainfot kontserdi kohta leiad siit ning piletid siit.

 • Thu
  03
  May
  2018
  16:00Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe Tallihoone

  Maarjamäel avatava toreda näituse avamisel esineb ka üks tore trio - Helin-Mari Arder koos Jaan Jaansoniga kitarril ning Ara Yaralyaniga kontrabassil. Näitus jutustab Eesti levimuusika edulugu läbi kõige olulisemate inimeste, ansamblite, heliloojate ja sündmuste. Helin-Mari koos saateansambliga esitab näituse avamise tähistamiseks ühe meie levi- ja jazzmuusika grand old man'i Valter Ojakääru laule.

  Rohkem infot näituse kohta leiad aadressidelt: www.kuulsustekoda.ee, www.tmm.ee

 • Fri
  04
  May
  2018
  19:00Erinevate Tubade Klubi, Tartu

  4. mail toimuv õhtu on täis kaunist muusikat erinevatelt koosseisudelt. Helin-Mari alustab õhtut oma lauludega, ent veidi tavapärasest erinevalt, end ise klaveril saates. Lisaks Helin-Marile saab sel õhtul kuulda Kopenhaagenist pärit autorit Benjamin Aggerbæk'i, Hedvig Hansonit ning ansamblit MiaMee, hõbehäälse solisti Liina Saarega.
  Rohkem infot leiad Piletilevi lehelt ning muidugi ka festivali kodulehelt - www.mailaul.ee

 • Sat
  05
  May
  2018
  12:30Tallinna Lauluväljak / Tunnustatud Eesti Maitse Pääsukeselava

  Midagi hoopis muud - tule ja naudi mõnusat messimühinat, head toitu - aga samas ka vaimustavat muusikat!

  Kooslus, mis on ühtaegu nii vana ja hea kui ka värske ja uus - see on duo ja sõprus, mida jagavad juba kümmekond aastat laulja-kitarrist-laululooja Tiit Born ning laulja-laululooja Helin-Mari Arder. Kahe muusiku mahedad tämbrid sulavad kokku mõnusaks muusikaelamuseks, milles ei puudu ei sving, bossanovalik rahu ega sambalik-kelmikas särtsakus.
  Helin-Mari ja Tiit esitavad mõnusaid laule nii eesti muusika kuldvaramust kui ka mujalt maailmast, südamlikus kooskõlas üksteisega!

  Vaata kogu messi kava siit.

 • Thu
  10
  May
  2018
  19:30Tallinna Teletorni panoraamkorrus

  Helin-Mari Arder astub seekord kuulajate ette, saatjateks andekas klahvpillimängija Sven Kullerkupp ning loominguline ja hinnatud löökpillivõlur Tanel Ruben. Kuigi muusikud on koos esitanud ka Sven Kullerkupu kava idamaistest armastuslauludest, kõlavad Teletorni kontserdil kaunid eesti- ja võõramaised bossa-novad, sambad ja svingid, sekka ka ehk veidi omaloomingut. Ilus muusika, mis sobib kenasti kokku kauni päikeseloojanguga.

  Täpsemalt vaata siit.

 • Wed
  30
  May
  2018
  20:30NUKU Teatri kohvik

  Seekord saab esmakordselt kokku trio, kus lauljatar Helin-Mari Arder astub lavale koos vaimustava akordionisti Tiit Kalluste ning särava saksofonisti Siim Aimlaga. Üheskoos sisenevad nad 1930ndate aastate ning Raimond Valgre muusika maailma, et jagada kuulajatega kauneid laule Eestist ja mujalt maailmast. Kontsert toimub Vanalinnapäevade raames. Piletilevi lingi leiat siit.

 • Thu
  05
  Jul
  2018
  19:00Arensburgi Päikeseterrass, Kuressaare

  10. märtsil möödus helilooja Valter Ojakääru sünnist 95 aastat. Ilusa žestina ilmus selleks tähtpäevaks kolme lauljatari koostöös album, millel on saanud uue kuue nii mõnedki tuntud ja vähemtuntud Ojakääru laulud.
  Albumi kavaga toimus märtsikuus 3 kontserti ning aprillikuus toimusid kontserdid Viljandis, Võrus ja Türil.  Aga lõpuks on Ojakääru muusika jõudnud Jazzliidu ning festivali Juu jääb koostöös ka Saaremaale, suvesooja nautima! Tule ja naudi sinagi Valter Ojakääru aegumatut ning igihaljast loomingut kolme erinäolise lauljatari võluvas esituses!
  Ka Raadio Tallinn on lahkelt jaganud oma muljeid uuesti plaadist: "Ivi Rausi, Liina Saar ja Helin-Mari Arder mitte pelgalt ei ehi neid lugusid oma erinäoliste häältega, vaid on ka määranud nende kõla seadete näol, hoides veel varmalt kinni Ojakääru heliloome olemusest, kuid kinkides tema viisidele värske ja õhetava jume. Nõnda on sündinud põlvkondade üleselt hoomatav muusikaline tervik, millele aitavad muusikutena kaasa veel Jaan Jaanson kitarril, Danel Aljo saksofonil, Ara Yaralyan kontrabassil ja Aleksandra Kremenetski löökpillidel."

  Lisainfot kontserdi tulekul.

  Tulevikumuusika festivali "Juu jääb" kohta leiad rohkem infot siit.