Loading

Helin-Mari ja Andy – Glad You Caught My Eye

Kas soovid vahetut ja muhedat kontserdielamust! Selleks tule ühte toredasse aeda Pirita-Kosel, kus Andy ja Helin-Mari esinevad reedel, 28. juunil algusega kell 18 :)

Kaks muusikut, Helin-Mari Arder ja Andy Fite, kohtusid enam kui kümme aastat tagasi Helsingis ning sellest sai alguse koostöö, mis kestab senimaani. Kuigi duo muusikalise teekonna aluses esitati peamiselt vanu armastatud jazzistandardeid, on nüüdseks repertuaaris peamiselt Andy Fite’i originaallooming.

Andy laulud pakuvad kuulajatele nii uudsust kui ka äratundmisrõõmu, kuivõrd nad on inspireeritud elust enesest ja pajatavad seega inimestest, asjadest ja olukordadest, mis kõigile ühel või teisel moel tuttavad on. Lauludes saavad kokku naer ja kurbus, romantika ja huumor, ning seda kõike vürtsitab esitajate omavaheline suhtlus ja improvisatsioon. Duo kontsertide ajaks valmib loodetavasti ka nende kolmas ühine plaat nimega “Glad You Caught My Eye”.

NB! Kuna tegu on koduaias toimuva kontserdiga, anna meile kindlasti teada kui plaanid tulla – facebooki või kodulehe kaudu või ka meilitsi, aadressil helinmaria@gmail.com. Siis saame Sulle täpsemat infot saata :) Võid ka hoopistükkis helistada – telefonil 56 469177.

Kontsert toimub hubases aias, kuhu on võimalik ka oma piknikukorv kaasa võtta, ent lahke pererahvas pakub heameelega omalt poolt üht-teist. Kaasa jahedama ilma puhul pleed vms ning istumiseks sobilik alus/matkatool. Kontserdipileti aset täidab vabatahtlik osaluspanus ning võimalik on osta ka esinejate muusikaga plaate :)

Vaata ka:
www.helinmari.ee
www.andyfite.se
Come and Get Me: https://www.youtube.com/watch?v=XRwKOLBYQP8
You’re Pretty: https://www.youtube.com/watch?v=I-8Go4vA2SU
I Don’t Believe In You:
http://www.andyfite.net/andy__with__helin_mari__arder/s/i_dont_believe_in_you
Talvejazz arvustus: https://helinmari.ee/plaadipood/really-just-friends/