Loading

Helin-Mari ja Andy – Glad You Caught My Eye

Helin-Mari ja Andy kontserdituuri alustuseks üks tore õhtu Urban Bar Tallinnas, kus duo pakub kuulajatele lisaks Andy lauludele ka jazzistandardeid, millest nende muusikaline tutvus alguse saigi. Tule ja naudi urbanistlikku kontserdimeeleolu! Looduse keskele tule meid aga kuulama järgmisel päeval ehk 28. juunil kell 18 koduaias toimuvale kontserdile Pirita-Kosel!

Kaks muusikut, Helin-Mari Arder ja Andy Fite, kohtusid enam kui kümme aastat tagasi Helsingis ning sellest sai alguse koostöö, mis kestab senimaani. Kuigi duo muusikalise teekonna aluses esitati peamiselt vanu armastatud jazzistandardeid, on nüüdseks repertuaaris peamiselt Andy Fite’i originaallooming.

Andy laulud pakuvad kuulajatele nii uudsust kui ka äratundmisrõõmu, kuivõrd nad on inspireeritud elust enesest ja pajatavad seega inimestest, asjadest ja olukordadest, mis kõigile ühel või teisel moel tuttavad on. Lauludes saavad kokku naer ja kurbus, romantika ja huumor, ning seda kõike vürtsitab esitajate omavaheline suhtlus ja improvisatsioon. Duo kontsertide ajaks valmib loodetavasti ka nende kolmas ühine plaat nimega “Glad You Caught My Eye”.

Vaata ka:
www.helinmari.ee
www.andyfite.se
Come and Get Me: https://www.youtube.com/watch?v=XRwKOLBYQP8
You’re Pretty: https://www.youtube.com/watch?v=I-8Go4vA2SU
I Don’t Believe In You:
http://www.andyfite.net/andy__with__helin_mari__arder/s/i_dont_believe_in_you
Talvejazz arvustus: https://helinmari.ee/plaadipood/really-just-friends/